top of page

at acerca

Haute      couture

Özel dikim abiyede dikkat ettiğimiz noktalardan bazıları da; sizlerin istekleri doğrultusunda tasarlamaya başladığımız abiyelerimiz de hiçbir detay atlamamaktayız. İstenilen boy ve işlemleri tam yapmakta ve özenle işimizi yerine getirmekteyiz. Çünkü biz işimizi AŞKLA ve AŞK için yapıyoruz.

 ABİYE ELBİSESİ

Kına, nişan, düğün, mezuniyet gibi özel günlerinizi unutulmaz anılara dönüştürmek istiyorsanız özel dikim abiye için bizi tercih edebilirsiniz.

Peki özel dikim abiye deyince aklınıza neler geliyor? Mesela pul işlemeli gösterişli ağır bir abiye geceye damga vuran göz alıcı şıklıklar aklımıza geliyor diyebiliriz. 

Hayalinizdeki elbiseyi bulamıyorsanız, hayalinizi gerçekleştireceğiz! Modaevimizde "Bireysel terzilik" hizmeti bulunmaktadır. Profesyonel moda tasarımcılarımız sizin ölçülerinize göre bir elbise dikecek ve elbiseyi hayal ettiğiniz gibi tasarlayacak.

 

Seçiminizin tadını çıkarın ve sonuçtan emin olun!

Doğru ölçü nasıl alınır

Görüşler
Banu Hanım

Banu Hanım

Bedenime göre elbise diktirmek istiyordum ama kimseye güvenemiyordum. Shana Afra'yı ziyaret ettim Safiye Hanımla tanıştım sonra hayalimdeki elbiseyi anlattım. Çok kısa zamanda hayalimdeki elbiseye kavuştum. Kendisine Çok teşekkür ediyorum. Dostluğu ve sıcak davranışları için Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

Aynur Hanım

Aynur Hanım

Merhaba Safiye Hanımı tanımadan önce elbiselerimi yurt dışından alıyordum. Şu anda kafam çok rahat istediğim elbiseyi Safiye Hanıma diktirebiliyorum. Kendisini tanıdığım için çok memnunum. Kesinlikle Shana Afra diyorum.

Neriman Hanım

Neriman Hanım

Ben gelin annesiyim. Kızıma Gelinlik Nişanlık ve Kınalık alacak yer ararken Shana Afraya uğradık. Safiye Hanımın Sıcak karşılaması hoşumuza gitti. Beğendiğimiz elbiseleri denedik olmadı. Kızım biraz kilolu olduğu için özel dikime karar verdik. Ve sonuç harika işçilik. Ben de elbisemi Safiye Hanıma özel diktirdim. Her şey için Çok Teşekkürler. Hiç Düşünmeyin Kesinlikle Shana Afra

bottom of page