top of page

Günden güne gelişen ve çeşitlenen gelinlik dünyası, tasarımcıların farklı gelinlik modelleri ile zenginleşmeye devam ediyor. Son yılların en gözde gelinlikleri arasında yer alan sırt dekolteli gelinlik modelleri de gelin adaylarının en özel gününde kusursuz olmalarını sağlıyor.

Göz Alıcı Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri
 

Siz de kendi düğününüzde moda trendlerine uygun bir gelinlik giymek ve stil sahibi bir gelin olmak için son yılların gelinlik modası sırt dekolteli gelinlik modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Son derece zarif ve çekici bir gelin olmak istiyorsanız harika sırt dekolteli gelinlik modelleri tam da size göre olabilir.

Fazla kilosu olan gelin adaylarının sırt dekoltesi seçiminde daha hassas davranmaları gerekmektedir. Çünkü sırt dekoltesi oldukça iddialı bir seçimdir ve tüm dikkatlerin sırtta toplanmasını sağlar.

Ayrıca saçların da dekolteye uygun bir şekilde yaptırılması önemli bir noktadır. Bu senenin birbirinden harika sırt dekolteli gelinlik modelleri arasından tercih yapabilmeniz bir hayli zor olacak.

Hayalinizdeki elbiseyi bulamıyorsanız, hayalinizi gerçekleştireceğiz! Modaevimizde "Bireysel terzilik" hizmeti bulunmaktadır. Profesyonel moda tasarımcılarımız sizin ölçülerinize göre bir elbise dikecek ve elbiseyi hayal ettiğiniz gibi tasarlayacak.

 

Seçiminizin tadını çıkarın ve sonuçtan emin olun!

Görüşler
Banu Hanım

Banu Hanım

Bedenime göre elbise diktirmek istiyordum ama kimseye güvenemiyordum. Shana Afra'yı ziyaret ettim Safiye Hanımla tanıştım sonra hayalimdeki elbiseyi anlattım. Çok kısa zamanda hayalimdeki elbiseye kavuştum. Kendisine Çok teşekkür ediyorum. Dostluğu ve sıcak davranışları için Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

Aynur Hanım

Aynur Hanım

Merhaba Safiye Hanımı tanımadan önce elbiselerimi yurt dışından alıyordum. Şu anda kafam çok rahat istediğim elbiseyi Safiye Hanıma diktirebiliyorum. Kendisini tanıdığım için çok memnunum. Kesinlikle Shana Afra diyorum.

Neriman Hanım

Neriman Hanım

Ben gelin annesiyim. Kızıma Gelinlik Nişanlık ve Kınalık alacak yer ararken Shana Afraya uğradık. Safiye Hanımın Sıcak karşılaması hoşumuza gitti. Beğendiğimiz elbiseleri denedik olmadı. Kızım biraz kilolu olduğu için özel dikime karar verdik. Ve sonuç harika işçilik. Ben de elbisemi Safiye Hanıma özel diktirdim. Her şey için Çok Teşekkürler. Hiç Düşünmeyin Kesinlikle Shana Afra

bottom of page