top of page

في acerca

معلومات عنا

Düğün öncesi bakım ve hazırlık hizmetleri, programlama ve danışmanlık hizmetlerimiz ile kargaşaya mahal vermeden sizi hazırlayalım...

Saç renginize gelinlik ve aksesuarlarınıza uygun gelin saçınızı, son dönem yenilikleri takip ederek birlikte oluşturalım, düğününüzü ölümsüzleştirelim. Bu konuda kim en iyi hep tartışılacak!

Ekran_görüntüsü_2022-09-15_163133-removebg-preview.png

0534 947 00 19
0553 918 80 86

Saç Türban Tasarım
Merkezi Shana Afra Karşısında

Görüşler
Banu Hanım

Banu Hanım

Bedenime göre elbise diktirmek istiyordum ama kimseye güvenemiyordum. Shana Afra'yı ziyaret ettim Safiye Hanımla tanıştım sonra hayalimdeki elbiseyi anlattım. Çok kısa zamanda hayalimdeki elbiseye kavuştum. Kendisine Çok teşekkür ediyorum. Dostluğu ve sıcak davranışları için Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

Aynur Hanım

Aynur Hanım

Merhaba Safiye Hanımı tanımadan önce elbiselerimi yurt dışından alıyordum. Şu anda kafam çok rahat istediğim elbiseyi Safiye Hanıma diktirebiliyorum. Kendisini tanıdığım için çok memnunum. Kesinlikle Shana Afra diyorum.

Neriman Hanım

Neriman Hanım

Ben gelin annesiyim. Kızıma Gelinlik Nişanlık ve Kınalık alacak yer ararken Shana Afraya uğradık. Safiye Hanımın Sıcak karşılaması hoşumuza gitti. Beğendiğimiz elbiseleri denedik olmadı. Kızım biraz kilolu olduğu için özel dikime karar verdik. Ve sonuç harika işçilik. Ben de elbisemi Safiye Hanıma özel diktirdim. Her şey için Çok Teşekkürler. Hiç Düşünmeyin Kesinlikle Shana Afra

bottom of page