top of page
Ödeme: 
https://www.shanaafra.com  ’da, internet ortamında kredi kartı bilgilerini kullanmak istemeyen alıcılara nakit havale ile sipariş imkanları sunulmuştur. Havale ile ödemede alıcı kendisine en uygun bankayı seçip havalesini yapabilir. Eğer EFT yapılmışsa hesaba geçme tarihi dikkate alınacaktır. Havale ve/veya EFT yaparken “Gönderen Bilgileri”nin Fatura Bilgileri ile aynı olması ve sipariş numarasının yazılması gereklidir. 

Ürünün tesliminden sonra Alıcı’ya ait kredi kartının Alıcı’nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini Satıcı’ya ödememesi halinde, Alıcı’nın kendisine teslim edilmiş ürünü 10 gün içinde Satıcı’ya göndermesi zorunludur. Bu tür durumlarda nakliye giderleri Alıcı’ya aittir.

Alıcı kredi kartı ile ödeme yapmayı tercih etmiş ise ALICI, ilgili faiz oranlarını ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri bankasından ayrıca teyit edeceğini, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin Banka ve ALICI arasındaki “Kredi Kartı Sözleşmesi” kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.


Sevkiyat/Teslimat Prosedürü : 

YURT İÇİ SATIŞLAR İÇİN :
Sevkiyat:
Sipariş onayı mailinin gönderilmesiyle birlikte, ürün/ürünler satıcının https://www.shanaafra.com  sitesinde belirtilen ve alıcının tercih etmiş olduğu teslim noktasına gönderilir.

Teslimat : 
Alıcı, https://www.shanaafra.com  internet sitesi üzerinden satın almış olduğu ürünü isterse mağazadan 15 gün içerisinde alabilir ve ya vermiş olduğu adrese gönderilir.

Alıcı satın almış olduğu ürünü, teslimat noktası olan mağazada prova edip deneme hakkına sahiptir. Aynı model ürünler arasında el işçilikleriyle ilgili küçük farklılıklar olabilir. Bu provalar esnasında yapılacak beden daraltma, etek boyu ve kol boyu işlemleri ücretsiz olup,  alıcı tarafından satın alınan ürüne herhangi bir ekleme , çıkartma veya işleme gerektirecek nitelikte bir tadilat talep edilirse iş bu hizmetin karşılığı alıcıya ayrıca fatura edilecektir.


YURT DIŞI SATIŞLAR İÇİN :
Teslimat, stokun müsait olması ve mal bedelinin Satıcının hesabına geçmesinden sonra mümkün olan en kısa sürede yapılır. Doğal afetler, hava muhalefeti vs. gibi mücbir sebeplerle gecikmeler olabilir. Satıcı, malı/hizmeti siparişinden itibaren 30 (Otuz) gün içinde teslim eder.

Mal/hizmetin teslimi alıcının talep ettiği adreste kendisine yapılır. Alıcı, kendisinden başka birine ve de kendi adresinden başka bir adrese teslimat yapılmasını isterse, bu talebi doğrultusunda teslimat yapılır. Teslimat masrafları Alıcıya aittir. Satıcı, Web-sitesinde, ilan ettiği rakamın üzerinde alışveriş yapanların veya kimi kampanyalarında teslimat ücretinin kendisince karşılanacağını beyan etmişse, teslimat masrafı Satıcıya tarafından karşılanır. Mal/hizmet teslimatı kargo firmalarınca yapılmaktadır.

Ödeme: https://www.shanaafra.com  ’da, internet ortamında kredi kartı bilgilerini kullanmak istemeyen alıcılara nakit havale ile sipariş imkanları sunulmuştur.

SAFİYE TABANLI       ZİRAAT BANKASI             İBAN: TR 66 0001 0016 0063 4533 1850 01
                                                                                       

bottom of page